Infražiariče – ohrievače

Infražiariče – ohrievače

Terasové kúrenie a infražiariče

 

S touto verziou elektrického vykurovania môžeme infrakúrením vykurovať priestory s vysokým stropom a vonkajšie terasy. Infražiarič nevyžaruje žiadny svetelný zdroj, takže ho možno použiť v interiéri, v akejkoľvek miestnosti.

Je všestranným zdrojom tepla hlavne pre vykurovanie terás, montážnych hál, skladov, sušiarní lakovní, chladiarní, stolárskych dielní. Okrem toho odporúčame aj do športových hál, šatní a reštaurácií.

Jeho prevádzka nemá žiadny zvukový efekt. Je samozrejme chránený proti prehriatiu, na ovládanie vykurovania miestnosti je k dispozícii viacero možností.

 

 

 

 

 

Vyberte si pre Vás ten najvhodnejší produkt z nášho sortimentu infražiaričov, alebo si požiadajte o pomoc nášho odborníka!

 

Kontaktuje nás!

Terasové kúrenie inteligentnými vykurovacími fóliami

 

Terasové vykurovanie vykurovacími fóliami v reštaurácii Nonna Rosa v Debrecíne

 

Reštaurácia Nonna Rosa v Debrecíne nás požiadala o návrh nového vykurovania terasy. Slávna reštaurácia chcela obslúžiť hostí aj v chladnejšom počasí. Terasa je otvorená aj v zime, takže na vykurovanie boli veľké očakávania.

Terasa v reštaurácii je zasklenená, jej izolácia nie je najlepšia. V takýchto prípadoch je infračervené vykurovanie dobrou voľbou. Sálavé teplo ohrieva ľudí a aj v miestnostiach so slabou izoláciou je možné zabezpečiť pohodlie a teplo.

100 % spokojnosť

Intelligentná vykurovacia fólia

Infrakúrenie – zdravé, moderné, ekonomické

Produkty pre vykurovanie terás

 

Mnohí hľadajú modernejšie riešenie ako sú existujúce staršie typy vykurovacích systémov. Namiesto objemných ohrievačov uprednostňujú energeticky efektívnejší a hospodárnejší sálavý systém, ktorý okrem zníženia režijných nákladov podporí aj ich zdravie a miestnosť rýchlo vykúri.

Dnes je na výber veľa druhov, ale pre človeka neznalého sveta vykurovacích systémov nie je rozhodovanie jednoduché. Unáhlená voľba ovplyvní náš každodenný život, takže záleží na tom, čo si vyberieme.

V našej internetovej predajni nájdete všetky produkty pre návrh nového systému a napomáhame klientov s odbornými radami, aby vaše kúrenie bolo bezhlučné, príjemné a aby ste mali čistý vzduch vo vašom domove.

Radi vám odporučíme modernú a elegantnú verziu týchto ohrievačov. Vďaka elegantnému zovňajšku ho možno inštalovať takmer v každej miestnosti, či už na strop, alebo na stenu pomocou nástenných držiakov dokonca aj s uhlom sklonu 45 stupňov. Jedným z tajomstiev ich popularity je, že sú bezhlučné a bez zápachu.

Dizajnový vzhľad

 

Štýlový, dizajnovo vyzerajúci infračervený ohrievač dokonale zapadne do vášho okolia. Je výborným rozhodnutím inštalovať tieto ohrievače v kancelárii, pracovni, zasadacej miestnosti alebo aj doma v spálni. Obrovskou výhodou je, že veľmi rýchlo vykúri menšie miestnosti. Medzi pozitívne vlastnosti patrí aj to, že nevyžaruje žiadne svetlo, čo je veľká výhoda, ak ho chcete umiestniť napríklad do spálne. K tomu všetkému má ešte jednu oblasť použitia, dá sa efektívne využiť aj na vykurovanie terasy. S príchodom jesene sa nemusíme vzdávať rannej kávy ani príjemnej večere na terase, pretože s infražiaričom vykúzlime vonku za krátky čas príjemnú teplotu.

Sotetsugarzo

Aké sú výhody infražiariča?

9

Na rozdiel od tradičných riešení vykurovania nemajú infražiariče negatívny vplyv na naše zdravie, preto je pochopiteľné, že patria medzi najobľúbenejšie produkty v našom internetovom obchode.

9

Tieto infražiariče nespôsobujú dráždenie očí ani sliznice.

9

Neexistuje žiadny rozvírený prach, takže necirkuluje v miestnosti, navyše dokážu zahriať veľmi veľkú plochu. Odporúča sa najmä tým, ktorí majú astmu alebo nejaký druh alergie a často si ho vyberajú do skladov, chladiarní a dielní.

9

Nie sú vybavené regulátorom, sú mimoriadne ekonomické na prevádzku, na ich použitie je nevyhnutný jeden termostat. Novšie modely sú už dostupné s diaľkovým ovládaním, vďaka čomu je ich používanie ešte praktickejšie a pohodlnejšie. Takéto zariadenie má neobmedzenú životnosť a jeho inštalácia je nákladovo nízka.

9

Vďaka svojmu modernému a inovatívnemu systému sú infražiariče šetrné k životnému prostrediu a energeticky efektívne. Do 10 minút po zapnutí je ich účinok cítiť na maximum. Môže to byť veľká výhoda, keď prídeme domov v chladnejšiu noc a nemusíme čakať dlhé hodiny, kým sa nám vyhreje byt alebo dom a tým pádom aj my samy.

9

Na rozdiel od iných ohrievačov nespotrebuje energiu navyše, takže môže byť skutočne energeticky efektívny, pretože platíme len za to, čo skutočne spotrebujeme. To je dôvod, prečo si v posledných rokoch čoraz viac ľudí vyberá pre svoje domovy infražiariče.